Bayram Hazırlıklarında Hummalı Çalışma

22 Temmuz 2020 08:30 Pazaryeri Belediyesi

Sabahın erken saatlerinde araç ve ekipmanlarıyla birlikte ilçe merkezinde yer alan cadde ve sokaklarda çevre ve görüntü kirliliği oluşturan tüm noktalarında hummalı bir çalışma gerçekleştiren Pazaryeri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeyi baştan aşağı temizliyor.

Koordineli bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında bir yandan rutin temizlik işleri icra edilirken diğer taraftan ilçe mezarlığında ve çevrede bulunun yabani otların biçilmesi, ağaçların budanması ve tretuvar boyama işleri devam ettiriliyor.

Ekiplerin sabahın erken saatlerinden itibaren başlayarak yürüttüğü çalışmalarda ilçe merkezi sınırları içerisindeki çöpleri bertaraf etmenin yanı sıra program dâhilinde merkezdeki ana ve ara yollar tazyikli suyla yıkanarak temizleniyor.

Gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili konuşan Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, kent genelindeki temizlik çalışmalarını ödün vermeden sürdürdüklerini belirterek “Belediyemizin bütün birimleri gibi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de hummalı bir şekilde çalışarak, yaz-kış ayrımı yapmadan ilçemizi köşe bucak temizlemek için yoğun çaba gösteriyor.

Titizlikle yürütülen temizlik çalışmalarını yakından takip ediyorum. Halkımızın, çocuklarımızın hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını devam ettirmelerini sağlamak için gereken özveriyi göstermeye gayret ediyoruz. El ele vererek daha temiz ve yaşanılabilir bir Pazaryeri için hep birlikte çalışmalı ve özveri göstermeliyiz. ” dedi.

Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.