HABERLER

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLER MOTİVASYON YEMEĞİ İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

        Pazaryeri Ak parti teşkılatı 31 mart 2019 yerel seçimler öncesi  düzenlenen motivasyon yemeğinde bir araya geldi.Geceye Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Ak parti ilçe başkanı İsmail Soydan, Pazaryeri Ak parti teşkılatı,Belediye Meclis üyeleri, İl genel meclis üyesi, eski parti başkanları ve davetliler katıldı.

     Gecenin sonunda Bilecik Milletvekili Selim Yağcı,''Pazaryeri ilçemiz AK Belediyecilik ile çok değişti ve değişim gün geçtikçe devam ediyor. Pazaryeri İlçe Belediye Başkan Adayımız Pazarcıklı hemşehrilerimizin desteğiyle İnşallah 31 Mart’tan sonra hizmetlerine devam edecek. dedi.

       Pazaryeri Belediye Başkanı ise yaptığı açıklamada ''Ak Parti Pazaryeri İlçe Teşkilatımızla 31 Mart 2019 Yerel Seçimler motivasyon yemeği ve istişare toplantımızda bir araya gelerek seçim startımızı verdik. Allah utandırmasın. Bize destek olmak için gelen Sayın Vekilimiz Selim Yağcı başta olmak üzere ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, eski ilçe başkanları, belediye başkan aday adayları, il genel meclis üyesi ve adayları ve belediye meclis üyelerime çok teşekkür ediyorum. Ak gönüllü dava arkadaşlarımla Pazaryeri'mizde Gönül Belediyeciliğini devam ettireceğimize canı gönülden inanıyorum.'' dedi. 

 

Önemli Linkler