HABERLER

PAZARYERİ BELEDİYESİ VE PAZARYERİLİLER DERNEKLERİ İŞBİRLİĞİNDE BİRLİK BERABERLİK İFTARI

PAZARYERİ İLÇESİNDE BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI

 

 
 
PAZARYERİ İLÇESİNDE BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI
 
 
 

PAZARYERİ İLÇESİNDE BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI

Pazaryeri Belediyesi ve Pazaryeri dışında faaliyet gösteren pazaryerililer derneklerinin  işbirliğinde  organize edilen geleneksel Kadir Gecesi iftarına yoğun ilgi vardı.

İftar yemeğine Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, İlçe Müftüsü Ömer Ahmet Kayalı, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, Bozüyük Pazaryerililer Dernek Başkanı Ali Şahinoğlu, Eskişehir Dernek Başkanı Eyüp Şengül, Bursa Pazaryerililer dernek yönetimi,Bilecik Dernek Başkanı Sinan Karabulut, Osmaneli Dernek Başkanı Halil Talih, Bilecik MHP Milletvekili 2.aday Hasan Yıldırım, dernek yönetim kurulları, ile yaklaşık 1500 vatandaş katıldı.

Belediye Başkanımız konuşmasında  “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz dışarıda bizi temsil eden derneklerimiz, sivil toplum kuruluşları ve hemşehrilerimiz ile düzenlenen Kadir Gecesi iftarına teşrif ettiğiniz için teşekkür ederim. Allah bu mübarek gecede yaptığınız tüm ibadetleri kabul eylesin birlik ve beraberliğimiz daim olsun.” dedi.Önemli Linkler