BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUZAFFER YALÇINDAN ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ SİNEMA

Pazaryeri Belediyesi sinema şöleni ile birbirinden güzel ve eğlenceli filmlerle Pazaryeri’nde yaşayan çocuklarımıza şölen tadında bir tatil programı hazırladı.

Filmler 29 Ocak pazartesi gününden itibaren Belediye Kültür Merkezi Sinema Konferans salonunda ücretsiz olarak izlenebilecek. Gösterilecek filmler arasında;

Pazartesi günü, Maşa ile Koca Ayı, –  Arabalar 3

Salı günü, Şhrek 3, – 6 süper kahraman, –

Çarşamba günü, Şirinler Kayıp Köy, – Lego Batman

Perşembe günü, Tom ve Jerry Hazine avcısı, – Kung fu Panda 3

Cuma günü, Buz devri 5 Büyük Çarpışma, – Scoobydoo Shaggy Başı Belada

 Filmleri yer alıyor. 5 gün boyunca filmler her gün 11.00 -12: 30  – 14.00, 15.30, seanslarında izleyicisiyle buluşuyor.

 

Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın yaptığı açıklamada;

 “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onlara daha iyi bir gelecek sunmak için bu gün çocuklarımızın sosyal ve kültürel imkânlarını arttırmamız gerekiyor. Pazaryeri Belediyesi olarak çocuklarımızın iyi imkânlarda yaşamaları için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çıktığımız yolda bu gün mesafeler kat ettik. Çocuk festivalleri, çocuk tiyatroları gibi farklı etkinliklerimizle çocuklarımızın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına hizmet ettik. Bugün çocuklarımıza karne hediyesi olarak ücretsiz çizgi filmleri izleme imkânı sunuyoruz. Bunu gerçekleştirmekten çok mutluyum.

Yoğun bir eğitim döneminin ardından gelen yarıyıl tatili için çocuklarımızı unutmadık. Onlar için güzel bir sinema şöleni hazırladık. Çocuklarımız eğitim dönemi boyunca çok yoruldular. Böylesi yorgunluğun ardından dinlenmek onların hakkı. Bu nedenle yarıyıl tatilinde 5 gün boyunca onlar için birbirinden güzel, eğlenceli filmlerin yer aldığı bir program hazırladık.  Vizyon projelerimizden biri olan Pazaryeri Belediyesi Kültür merkezi Sinema Konferans salonumuzun açılışını da yapmış olduk.

Pazaryeri Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen sinema günleri çocuklarımıza karne hediyesi oldu.

Çocuklarımıza hem karne hediyesi vermek hem de tatil günlerini kaliteli etkinliklerle geçirmelerini sağlamak adına dolu dolu bir program olduğuna inanıyorum. Tüm çocuklarımızı eğitim dönemi boyunca gösterdikleri gayret için kutluyor ve çocuk filmlerini izlemeye davet ediyorum”  dedi.

 

 

 

Önemli Linkler