BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUZAFFER YALÇIN’IN YENİ YIL MESAJI

 

pazaryeri yılbası tebrik

Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın  yeni yılın, ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını dileyerek, 2018 yılı ‘nın  inşallah  Pazaryeri ilçesi için Yatırımlarla  dolu bir yıl  olacağını  belirtti.

Biten bir yılın ardından her yeni yıl, yeni başlangıçlara daha umutla baktığımız yeni bir fırsat penceresi olarak aralanmaktadır diyen Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın “ Yeni bir yıla daha huzur ve güven ortamı içinde girmenin mutluluğunu yaşıyoruz 2018 ‘in, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum.  Diyen Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın Tüm insanlığın büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan, yeni yıla gireceğimiz bu günler, geride bırakacağımız yılda yaptıklarımızın ve yapamadıklarımızın değerlendirilmesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. 2018 yılında da yapacağımız tüm hizmetlerde halkımızı daha iyiye, daha doğruya götürmek, onların huzur ve güven içerisinde olmalarını sağlamak için daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilinci içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, her günümüzün, her yılımızın tüm insanlık adına, hayırlı bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Hizmet etmekten büyük kıvanç ve onur duyduğum, değerli Pazaryerili hemşerilerim başta olmak üzere, ülkemizin ve tüm insanlığın yeni yılını en kalbi duygularımla kutluyorum. Yüce Allah’tan, 2018 yılının, insanlık dramlarının sona erdiği, dünya ve manevi hayatımızın en ulvi duygularla yaşanacağı, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum. HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ PAZARYERİ KAZANACAK " dedi.

Önemli Linkler