AHIDAĞI YOLU 3. ETABI TAMAMLANDI
Bugün 11 Ekim 2017 - Hoşgeldiniz

Karayolları 14. Bölge Müdür Yardımcısı  

Ahmet Aslan, 3.etap Ahı Dağı Yol Çalışmalarını

Yerinde İnceledi

IMG_0073

 Pazaryeri  ahı Dağı 3. Etap yol çalışmalarında sona gelindi.

Karayolları 14.Bölge Müdür yardımcısı Ahmet Aslan, çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Ahmet Aslan, 15-20 viraj ortadan kalktı ve yol 1 kilometre kısaldı. Vatandaşlarımıza ve Pazaryeri halkına hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız yolculuklar dilerim dedi.

Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Üstün,belediye meclis üyeleri ve karayolları şube müdürlerinin de katıldığı incelemelerde Bursa İl sınırı ve İnegöl Hamidabat köy kavşağına kadar olan 3. Etap yol çalışmalarında son 100 metrelik bölümünün 2 gün içerisinde asfalt kaplaması yapılarak hizmete gireceği bildirildi.

Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın  inceleme sonunda Karayolları bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu başta olmak üzere Bölge Müdür yRadımcımız sayın Ahmet Aslan'a ve  tüm karayolları ekiplerine teşekkür ederek, “Hayallerimiz gerçek oldu. Bu yol sürücü ve yolcuların korkulu rüyası olmaktan çıktı. Bursa’daki 25 bin hemşerimiz bundan sonra ana baba ocaklarına gönül rahatlığı ile gelip gidebilecekler. İnşallah önümüzdeki yıl geri kalan 4. Etap yapılınca Ahı dağı korkulan bir yol değil tercih edilen bir yol,  aynı zamanda mevcut Bursa-Eskişehir yoluna alternatif bir yol olarak hizmete girmiş olacak emeği geçenlerden Allah razı olsun. HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ  PAZARYERİ KAZANACAK ” dedi.
Önemli Linkler