RESİM GALERİSİ

BELEDİYE BAŞKANIMZ MUZAFFER YALÇIN'DAN KARAYOLLARI 14.BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARET

Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın  Karayolları 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıyı makamında ziyaret etti.  Karşılıklı  fikir alışverişinde bulunulan  ziyarette  14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcı Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın'ın ziyaretinden   çok memnun kaldığını belirtti.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın  yaptığı açıklamada 

 

"Karayollari 14.Bolge Müdürü Mehmet Yazicioglunu ziyaret ettik 40 yıldan beri hayalimizi olan Ahi dağı yolunun 2015ve 2016 yılında 1.ve 2.etabini gerçekleştirdik 2017 yılında Ahı dağının 3.etabini yatırım programına alınmasının müjdesini veriyoruz inşallah 2018 yılında ilçemizin batı kısmındaki Ahı dağı yol problemini ortadan kaldıracağız aynı zamanda gunyurdu kavşağında Pazaryerine kadar yolumuzu genişletme çalışması projeleri devam ediyor Bilecik ayrımında 40.000 araçlık kavşak ve Pazaryeri geçişi bölünmüş yol projeleri Otoyollari genel müdürlüğünden aldığımız bilgilere göre bir iki ay içinde projeleri bitecek inşallah ulaşım yönünden çok sıkıntı çeken ilçemiz önümüzdeki yıllarda kavşak noktası olacak ve ilçemizin tüm güzelliklerini ulaşılabilir Pazarcık olarak tüm Türkiyeye duyuracağız Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Allah gönlümüze göre versin inşallah Karayollari bolge müdürümüz başta olmak üzere tüm personeline ilgi alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ PAZARYERİ KAZANACAK" dedi. 

 

Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın daha sonra  Karayolları 14.Bolge Müdürü yardımcısı Ahmet Aslan  ve etud proje muduru Kemalettin Karadenizi ziyaret etti.

Önemli Linkler