Pazaryeri Belediye Meclisi 2016 Yılının Son Toplantısını Yaptı

 

img_4992-small

Pazaryeri Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın Başkanlığında  2016 yılının Aralık ayı son toplantısı yapıldı.

5 gündem maddesi ile toplanan meclis otogar’da yeni kurulacak taksi durağı hakkındaki dilekçeyi kurulacak yeni komisyona incelenmesi için oy birliği ile,Çarşı mahallesi Kent müzesi yapılacak binanın yanındaki arsanın alınıp bahçe yapılması için görüşülmek üzere oy çokluğu ile komisyona havale etti.

img_4993

Dilek ve temenniler bölümünde,MHP li meclis üyesi Nasıf Özer,Yeni Mahalle Dar Sokağın ne zaman genişletileceğini ve yol üstlerindeki logar kapaklarının kontrol edilmesini sordu.Belediye Başkanımız Muzaffer Yalçın,dar sokak için mülk sahipleriyle konuşun gerekli çalışmaları yapın meclise sunun diyerek Özel’e yanıt verdi.

Daha sonra Belediye Başkanımız ,2016 yılı boyunca iyisiyle kötüsüyle ilçemize hizmet vermek amacıyla güzel kararlar aldık bu yüzden tüm meclis üyelerimize Pazaryeri halkı adına teşekkür ediyor aldığınız her kararın hayırlra vesile olmasını diliyorum dedi.

Önemli Linkler